17
Kvě

3D kamera Sharp pro mobilní telefony

„Psychik? To zní jako z science-fiction.“ „Drahoušku, letíme ve vesmírný lodi.“ „Noa?“ Firefly je prostě boží. Skoro stejně jako Sharp, který právě představil 3D kameru pro mobily. pokračování…Sharp 3D kamery - 3D kamera pro mobily

Malinkatý mobilní modul dokáže zaznamenávat 3D HD video v 720p. Sharp má začít dodávat první vzorky už letos v červenci. Masová produkce začne do konce roku 2010.

Princip je relativně jednoduchý, dvě čočky zaznamenávají dva vzájemně posunuté obrazy pro pravé a levé oko. 3D kamera tedy navíc potřebuje i přídavné obvody pro zpracování zaznamenaného obrazu, barevné úpravy a podobně.

Sharp si od svého nového revolučního udělátka slibuje vývoj „široké řady nových, inovativních komunikačních nástrojů“. Jakože videotelefonování ve 3D HD? Nahrávání nahraných 3D videí na 3D YouTube? OK, ať už je to tady! V kombinaci s 3D displejem Sharpu, který nevyžaduje 3D brýle to zní náramně zajímavě.

LCD televize výhodně koupíte v obchodě Mall.cz

zdroj: Sharp

4 komentáře u “3D kamera Sharp pro mobilní telefony

  1. No nevim, to by mě zajímalo, jak to může fungovat, 3D snimání musí mít vice kamer, nejde to udělat s jednou… Výsledek bude zase nějakej pseudo 3D stejně jako surround se dvěma bednama.

  2. Uvidime tu kvalitu obrazu, kdyz nejsou potreba 3D bryle, to se teprve ukaze, jak dobre to fakt funguje.

  3. Perfektni napad, to je fakt super, uz aby to v realy bylo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *