14
Dub

HD kamera JVC Everio GZ-HM1 na trhu

Řada Everio patří mezi nejoblíbenější kamery značky JVC. To jich už letos vypustilo na trh několik, nicméně nejnovější model JVC Everio GZ-HM1 představuje nejvyšší metu. Jde o HD kameru schopnou natáčet 1080p a pořizovat až 10Mpix fotografie. pokračováníHDTVBlog.cz obrázky JVC kamery Everio GZ HM1

Kamera má 64 GB interní flash paměti, kterou můžete rozšířit opmocí SDHC karet. Využívá optiku Konica Minolta nabízející až 10x optický zoom, optickou stabilizaci obrazu a další užitečné fíčurky. K dispozici je i zpomalené nahrávání obrazu.

Natočené fláky si můžete prohlížet na 2,8″ LCD displeji, který není dotykový, ale má vedle sebe tzv. „laser touch“. Jde o jakýsi fyzický scrollbar, který má zabránit omakání displeje otisky prstů. Standardem je také sdílení přes YouTube nebo iTunes. Ve Spojených státech se začíná kamera prodávat už teď za cenu 1199,95 dolaru.

Videokamery výhodně koupíte v obchodě Video Expert.cz

zdroj: Engadgethd

2 komentáře u “HD kamera JVC Everio GZ-HM1 na trhu

  1. Povedený kousek, nějaké ukázky třeba v noci, nebo při zhoršených podmínkách by to chtělo. Ale rovnou publikování na youtube je fajn fičura.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *