12
Led

Sharp na CES 2011 předvedl tablet Galapagos

Společnost předvedla na veletrhu novinku jménem Galapagos – e-čtečku kombinovanou s  podobnou od Apple a navíc také svůj obchod s e-knihami. Galapagos nabídne uživatelům díky využití vlastního formátu XMDF (ever-eXtending Mobile Document Format) pokročilé možnosti konzumace elektronického obsahu díky svým bohatým možnostem, intuitivnímu uživatelskému rozhraní a pravidelné aktualizaci softwaru. pokračování
Sharp tablet Galapagos
Galapagos ve spojení s elektronickým knihkupectvím umožní spotřebitelům široký přístup k e-knihám, , hrám a hudbě. Volitelná služba „Automaticky plánované doručení“ doručí nejaktuálnější noviny a časopisy rovnou na uživatelův „stůl“ kdekoliv, kde je k dispozici bezdrátové připojení.

Díky dotekovému ve formátu 16:9 a bohatým grafickým funkcím je tablet Sharp Galapagos snadno dostupným portálem pro množství e-tiskovin a multimediálního obsahu, který lze přístupovat skrze bezdrátové sítě.

„Sharp s Galapagosem přináší několik významných výhod při svém vstupu na rychle rostoucí trh s tablety, včetně univerzálního formátu XMDF a našeho vedoucí postavení v kategorii LCD a smartphonů,“ řekl Bob Scaglione, marketingový ředitel společnosti SHARP Electronics.

„Galapagos není jen samostatný výkonný přístroj, ale jeho možnosti propojení rozšiřují výkon a využitelnost klíčových produktů, které jsou již nedílnou součástí našeho digitálního životního stylu. Galapagos překračuje hranice zábavy s cílem poskytnout spotřebitelům informace a zdroje, které mohou využít k lepšímu řízení jejich životů.“

Uživatelé budou mít možnost si zdarma prohlídnout obsah před jeho zaplacením a automaticky si jej nechat doručit na tablet. Všechen stažený obsah je uložen na MicroSD kartě, takže náruživí čtenáři si mohou vychutnat čtení e-knih i v místech bez WiFi připojení.

Návštěvníci veletrhu CES byli pozvání, aby si na stánku společnosti Sharp sami vyzkoušeli Galapagos e-čtečku kombinovanou s tabletem a služby obchodu s e-knihami, který v současnosti funguje v , a to prostřednictvím praktické ukázky širokých možností formátu XMDF společnosti .

XMDF umožňuje snadné prohlížení digitálního obsahu a nabízí bohaté možnosti jeho rozvržení a nastavení podle osobních preferencí uživatele. Kromě toho bude Sharp nabízet široký výběr publikací v e-Pub formátu, který je v USA nejrozšířenější.

S pokračujícím vývojem plánuje Sharp přidání nových kategorií obsahu, jako je video a elektronické obchodování, a vylepšit možnosti propojení tabletu se zařízeními jako jsou a smartphony.

Veškerý obsah zobrazený na tabletu bude možné sdílet s velkoformátovou televizí AQUOS s vysokým rozlišením a uživatelé budou moci dálkově ovládat obsah z tabletu. Plány do budoucna se týkají řízení domácnosti, vzdělávání, lékařských aplikací a elektronického obchodování.

Inu, nevypadá to celé ani trochu špatně, což o to. Ale proč se to sakra jmenuje „Galagagos“?!

tisková zpráva

6 komentářů u “Sharp na CES 2011 předvedl tablet Galapagos

  1. Řekl bych, že iPady už nemají takovou převahu, halvně jim hrozně dlouho trvá, než vydají další model.

  2. Sharp si pěkně pohrál, ale nemá žádnou reklamní sílu, takže si myslím, že to bude čistě odrazový můstek pro nové modely.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *