16
Úno

Toshiba brzy ohlásí konec HD-DVD

konec HD-DVDTak je to tady, dřív než bychom se nadáli. Toshiba podle agentury Reuters údajně hodlá v nejblížších dnech (pondělí?) oficiálně ohlásit ukončení podpory formátu HD-DVD a Dan Hrouzek nejspíš zapláče nad svou předpovědí :). Podle japonské televize NHK to povede ke ztrátám v řádu stovek milionů dolarů. Toshiba už odejití z HD-DVD plánuje delší dobu, což jsme tak nějak tušili už když ohlásila svou „novou strategii“. Tak to byla rychlovka. Blu-ray vládne všem!

zdroj: ihned

5 komentářů u “Toshiba brzy ohlásí konec HD-DVD

  1. Kdepak, plakat nebudu :-). HD DVD jsem nefandil, chtěl jsem se ale ještě chvíli bavit. To neustále předhánění v číslech prodeje filmů nebo přehrávačů, sledování rozdělení trhu, plácání manažerů jednotlivých táborů s tím, že „my jsme ti nejlepší“… Bude mi to chybět. Každopádně ale než vyvěsím plakátek „R.I.P. HD DVD“, počkám si na to oficiální oznámení.

  2. pravda, az to bude pekne cerne na bilem, tak uz pujdou spekulace stranou. myslim ale, ze toshiba bude chtit minimalizovat ztraty, nez aby dlouhe mesice plytvala prostredky na prosazovani predem mrtveho formatu

  3. No buďme rádi, že to neskončí jako s dvd, abychom tu měli 2 formáty vedle sebe. :) Viva la Blue-ray!

  4. Pingback: HDTV » Archiv » Toshiba: “Budeme o tom přemýšlet”

  5. Naštěstí toshiba nekončí úplně, dále vyrábí například tepelná čerpadla voda vzduch

    http://www.kskpraha.cz/tc-vzduch-voda-toshiba.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *