28
Říj

Transformers HD-DVD má úspěch

Transformers HD-DVDKdyž nedávno Paramount přešel z tábora Blu-ray do HD-DVD, byla to pro modrý laser poměrně velká rána. Takový hit jako Transformers by pro Blu-ray znamenal velké plus. Nicméně je to tak jak to je a Transformers vyšli na HD-DVD. A nevedlo se jim vůbec špatně. Za první týden se prodalo 190 000 kusů filmu Transformers na HD-DVD, a to je hodně slušný start (z toho 100 000 hned první den). Pro srovnání, třeba filmu 300 se ve vysokém rozlišení za první týden prodalo kombinovaně 250 000 kusů, tedy Blu-ray i HD-DVD. Těch 190 000 je ale pořád ještě pakatel proti 8,3 milionu prodaných DVD Transformers za první týden. Což samo o sobě dostatečně vypovídá o tom, jak je to v současnosti s adopcí high-definition formátů.

Transformers

zdroj: engadgethd

Nakupujte na Mall.czNakupujte HD-DVD přehrávače výhodně na MALL

5 komentářů u “Transformers HD-DVD má úspěch

  1. Nielsen ta cisla davno opravil, prvni tyden se prodalo jen 115k kusu a zadny rekord se nekonal. Teda mozna rekord pro HD-DVD, ale rozhodne ne rekord v ramci HDM. Ten drzi stale BD a se Spidermanem/Piratama/McClanem se da ocekavat jeho navyseni

  2. v tech cislech je dost neshoda – nekdo rika, ze podle zdroju primo ze studii, ktera maji pristup k prodejum od jednotlivych distributoru, jsou cisla mnohem mensi – na 115 tiscech kusu a mozna min. z jinych zdroju zase plyne, ze slo o cisla paramountu za celou severni ameriku, nikoliv jen za USA, a nakonec je tu i moznost, ze je to vysledek vcetne objednavek/predobjednavek z elektronickych obchodu. nejake skutecne oficialni vyjadreni se mi zatim nepodaril vypatrat.

  3. Pingback: HDTV » Archiv » New York celý v HD

  4. Pingback: HDTV » Archiv » Spider-Man 3 nejprodávanějším Blu-ray filmem

  5. Pingback: HDTV » Archiv » Michael Bay: “HD-DVD je jedna velká blamáž”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *