09
Srp

Vetřelec se chystá na blu-ray, první video trailer

Alien Anthology se už chystá do všech blu-ray přehrávačů. Studio 20th Century Fox připravuje vydání zremasterované vetřelčí kvadrologie už na konec letošního září. Blu-ray edice bude obsahovat celkem šesti disků se všemi čtyřmi filmy a záplavou bonusového obsahu. pokračovánífilmy - Blu-ray - Alien Anthology

První Vetřelec režiséra Ridleyho Scotta bude na prvním disku jak v původní kinoverzi z roku 1979, tak i režisérském sestřihu z roku 2003. Stejně tak Vetřelci budou původní i ve speciální edici z roku 1991, to samé u Vetřelce 3 i Resurrection. Další disky pak obsahují spoustu nejrůznějších bonusů o tvorbě filmů i samotné antologie.

Aktuálně lze antologii předobjednat na Amazonu za příjemných 98 dolarů, tedy o 30% méně než činí standardní cena 140 dolarů. Speciální limitovaná edice navíc obsahuje malé vetřelčí vajíčko. Hmmm, yummy! Není bez zajímavosti, že ve stejnou dobu jako vychází antologie Vetřelců vydávají Universal Pictures reedici Návratů do budoucnosti.

Blu-ray přehrávače koupíte v obchodě Mall.cz

3 komentáře u “Vetřelec se chystá na blu-ray, první video trailer

  1. Hmmm, jestli kvalitní TV, pak raději Majjko http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400000000001076 Dražší, ale za ty peníze poměr cena-výkon bych tvrdil, že je to jako rozdíl mezi DVD a Blue-ray. Důležité však je, podívat se, co tvrdí prodejce a o čem se všeobecně píše na netu. Hlídejte i spotřebu. Dnes je to více než zajímavý údaj ;)

  2. Tohel byla suprová serie… myslim, že mi ale stačila v DVD kvalitě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *