13
Led

Netflix expanduje – Sharp, Sanyo, Funai a další

Netflix, původně jednoduchá internetová videopůjčovna, se během posledních pár let rozrostl v jednu ze zásadních mediálních společností. Dnes jej najdeme v herních konzolích Xbox 360 i PlayStation 3, v LCD televizích LG a ani ostatní výrobci nechtějí zůstat pozadu. Funai, Panasonic, Sanyo, Sharp i Toshiba se letos chystají představit nové HTDV a blu-ray přehrávače s podporou Netflix. pokračování…
LCD televize s Netflix - LG

Majitelé nových zářivých kousků elektronika si tak budou moct streamovat filmy i seriály online, a to za pouhopouhých devět dolarů měsíčně (asi 180 Kč). Netflix podporují i zařízení jako TiVo a Roku.

„Od doby, kdy Netflix začal streamovat filmy a televizní seriály do osobních počítačů v lednu 2007, jsme říkali, že chceme být všudypřítomní – ať už používáte jakékoliv zařízení,“ komentoval nově ohlášenou spolupráci Reed Hastings, spoluzakladatel firmy.

„Učinili jsme směrem k tomuto cíli v posledních letech obrovské pokroky, z Netflixu se stala takřka povinná služba pro všechna elektronická zařízení připojená k internetu,“ dodal. Ještě během tohoto roku se údajně k už tak dost dlouhému seznamu přidají další výrobci.

LCD televize výhodně koupíte v obchodě Mall.cz

zdroj: engadget