21
Dub

Nový HD přehrávač Hyundai na českém trhu

Novinkou na prozatím nijak velkém českém trhu HD přehrávačů je Hyundai HMB R600K. Jde o Full HD mediální přehrávač a rekordér s integrovaným DVB-T HD tunerem LG. Díky němu si můžete vychutnat záznam a časový posun živého TV vysílaní až o sedm dnů pomoci EPG (Electronic Program Guide). Pokud máte k dispozici DVB-T HD vysílání, lze rovnou nahrávat ve vysokém rozlišení. pokračováníHDTVBlog.cz obrázky HD přehrávače Hyundai HMB R600KHD přehrávač Hyundai HMB R600K zvládá videoformáty H.264, WMV9, MKV a další, z audia přehraje MP3, OGG, WMA, WAV. K dispozici je internetová konektivita přes ethernet, volitelně bezdrátový USB adaptér, ovšem prozatím pouze některé typy. Podpora dalších bude řešena updatem firmwaru.

K přehrávači se lze připojit také přes FTP nebo BitTorrent klienta, případně port USB 2.0. Pokud budete chtít Hyundai využít jako rekordér, je třeba dokoupit vlastní pevný disk SATA I/II až 2TB, 3,5″ nebo 2,5″, případně USB disk. HDD není součástí balení. Podporované videovýstupy jsou HDMI 1.3a, komponentní video YPbPr a kompozitní video.

Balení obsahuje: napájecí adaptér, HDMI kabel, USB kabel, dálkový ovladač s baterií a uživatelskou příručku. Cena HD přehrávače Hyundai HMB R600K je 6000 Kč včetně DPH.

HD rekordéry a přehrávače koupíte v obchodě Mall.cz