01
Čvn

Panasonic přenáší tenisové French Open ve 3D

Ve Spojených státech si diváci mohli užívat zkušební vysílání ligy amerického fotbalu NFL ve 3D. V Evropě se k podobné parádě odhodlal Panasonic, když se rozhodl přenášet ve 3D v přímém přenosu tenisové zápasy z Roland Garros. pokračování…3D televize Roland Garros 3D

Jednu z nejprestižnějších tenisových událostí světa, která se koná od 23. května do 6. června pod záštitou Francouzské tenisové federace, lze sledovat také ve speciálním televizního 3D přenosu.

Jde o satelitní přenos skrze partnerskou společnost GlobeCast a kanál Eurosport. Tenis můžete sledovat na speciálním kanálu Panasonic Eurosport 3D u více než 60 prodejců televizí Panasonic v České republice (původně byl přenos určen pouze pro Británii a Irsko).

Panasonic právě nyní uvádí na trh své první 3D televize Viera VT20 a blu-ray přehrávače BDT300. Ke sledování 3D televizního přenosu samozřejmě jsou potřeba speciální brýle.

Právě sportovní přenosy by mohly být jedním z hlavních lákadel pro pořízení 3D televize do domácnosti. Tenis, ale také basketbal, fotbal, hokej a další sporty jsou ve 3D mnohem přitažlivější, než v „běžném 2D“.

LCD televize výhodně koupíte v obchodě Mall.cz

zdroj: , foto: TadHG