12
Led

PlayStation 3 a 3D, jak na to?

3D televize a 3D vůbec se stalo tím největším „buzzwordem“ letošního veletrhu CES. Třetí dimenze je prostě všude. Nezůstala stranou pozornosti ani u Sony, která ji tlačí jak u svých LCD televizí Bravia, tak herní konzole PlayStation 3. Jak na 3D u PS3? pokračování…
Sony PlayStation 3 3D

Na PlayStation.blogu se o tom rozpovídal John Koller, ředitel hardwarového marketingu SCEA. Potvrdil, že současní majitelé nemusejí kvůli podpoře 3D na PlayStation 3 prakticky ani hnout prstem. Všechno přijde skrze updaty firmwaru.

Nicméně, samozřejmě, budete potřebovat 3D televizi a v neposlední řadě brýle. Koller potvrdil, že abyste se na PS3 mohli dívat na 3D filmy, bude třeba ještě dalšího, separátního updatu firmwaru. Ten má přijít až později v letošním roce.

A co si budou moct majitelé PS3 zahrát ve 3D? Nejspíš Avatar, Gran Turismo 5, Super Stardust HD, MotorStorm 2, jejichž dema byla k vidění, ale které Koller nechtěl potvrdit. Prý mají připravený slušný line-up. Tak uvidíme! Co takhle God of War 3 ve 3D, hmmm? Co, Kratosi?!