22
Čvc

Poker ve Vašem jablíčku

Hrajete rádi poker a jste zároveň nadšeným vlastníkem iPhonu či iPadu? Pokud ano, je pro vás aplikace PokerStars Poker – Play Free Texas Hold’em Games jako stvořená. Svět online pokeru se neustále rozšiřuje a hráči, kterým kdysi stačilo zaregistrování v online hernách přes stolní počítač, jsou nyní připraveni brát si své oblíbené hry všude s sebou. Tako aplikace, intuitivní a jednoduchá k používání, je k tomu jako stvořená.625

Virtuální herna PokerStars, jedna z největších online heren pokeru na světě, expandovala v nedávné době i do České republiky. Její stěžejní službou je online poker zdarma (nyní v dispozici i v kompletní české lokalizaci), a to jak za pravé peníze, tak za virtuální měnu; server se zároveň neustále pečlivě stará o rostoucí komunitu svých členů a zásobuje je stále dalšími a zajímavějšími rozšířeními.

Mezi to, co nabízí, patří – kromě velké nabídky různých verzí pokeru a módů, ve kterých je lze hrát – i zpravodajství ze světa okolo pokerových turnajů a podrobné komentáře a analýzy zápasů. Mezi slavné hráče, kteří hrají za barvy PokerStars, patří například velká jména jako Rafael Nadal, Boris Becker nebo Ronaldo Da Lima.

Díky nové aplikaci bude možné brát si hry, které by jinak byly přístupné jen přes počítač, neustále s sebou. Online poker zdarma můžete hrát proti milionům uživatelů přímo ze svého zařízení – díky funkci „Rychlé usazení“, aktivované tlačítkem „Hrát nyní“, se můžete během krátkého okamžiku jedním kliknutím připojit ke svým oblíbeným hrám a turnajům.

A pokud budete hrát na iPadu, velká obrazovka a dlouhá životnost baterie zajistí, že pro vás mobilní poker už nikdy nebude stejný jako dřív. Delší výdrž iPadu se výborně hodí zejména pro turnaje a sezení „cash game“.

Kromě „cash games“ využijete aplikaci i při široké škále dalších variant pokerových her – například pro hry Sit & Go nebo pro turnaje. Je možné přihlásit se k hrám na všech dovednostních úrovních a u aplikace jsou samozřejmostí funkce jako chat, rychlé usazení či multi-tablování.
poker-stars-mobile

Zároveň v ni najdete i tutoriály přímo optimalizované pro mobilní telefony a tablety a řadu dalších vylepšení, slev a speciálních bonusů. A vzhledem k tomu, že se můžete i skrze hry, které odehrajete na svém přenosném zařízení, kvalifikovat do turnajů po celém světě, nemusí se bát ani profesionální či poloprofesionální hráči.

Nejnovější verze aplikace PokerStars Poker se na iTunes drží na velice vysokém hodnocení necelých pěti hvězdiček z pěti. „Jsem dobře obeznámen s omezeními, které plynou ze způsobu, jakým fungují přenosná zařízení,“ píše jeden z uživatelů, „a rozumím tedy tomu, proč většina aplikací pro hraní pokeru většinou nedosahuje kvality svých online předchůdců. PokerStars se však touto aplikací podařilo vytvořit téměř zcela rovnocennou verzi.“

Zároveň dodává, že se jedná o jedinou pokerovou aplikaci uzpůsobenou multi-tablování, a že díky popularitě serveru PokerStars se nikdy nestane, že by vám chyběli spoluhráči. A tady chvála nekončí – hned další uživatel si pochvaluje, že se obecně jedná o „skvělou aplikaci“.

Jste-li tedy připraveni hrát poker v pohybu, neváhejte si aplikaci stáhnout. Je kompatibilní s iPhonem, iPadem a iPodem Touch, a je optimalizovaná pro iPhone 5.