08
Bře

Samsung má nové HDTV se Skypem

Skype byl v poslední době jako na houpačce. eBay prodal většinový podíl skupině investorů včetně původního zakladatele Skypu Marca Adreessena. Ačkoliv plány eBay byly svého času velkolepé, pro aukční síň přeci jen není možnost vzájemně si telefonovat tak důležitá. Teď je Skype zase volný a může růst dál – třeba do nových HDTV Samsung. pokračování…

Samsung LCD televize LED 7000

Vize George Orwella z jeho románu 1984 se díky spolupráci Skype – Samsung stane skutečností. Televize dokáže nejen vysílat k nám, ale i od nás. Naštěstí ji snad pořád půjde vypnout! Skype budou mít zabudovaný nové LCD televize Samsung LED 7000 a 8000.

Budou umožňovat jak klasické telefonování, tak videotelefonování. Už teď by měly být televize v prodeji v Jižní Koreji, do celého světa se pak dostanou během první poloviny roku 2010. „Naši zákazníci chtějí mít v televizi jako zábavní a komunikační kanál nejvyšší kvality, kde najdou vše,“ komentoval nové modely Kevin Kyungshik Lee, vice prezident vizuálních displejů Samsung Electronics.

Nastává konečně éra videotelefonování? Představa, že dřepím v obýváku v křesle a křením se na 46″ obličej kamaráda z druhé strany světa je přeci jen o dost příjemnější, než že civím do malého mobilu na malý obrázek a ještě za chůze.

LCD televize výhodně koupíte v obchodě Mall.cz

zdroj: Skype