18
Led

Sanyo uvádí nové HD kamery Xacti s podporou iFrame

HD kamera za 399 dolarů? Necháme si líbit! Sanyo se snaží polapit domácí videotvůrce jak nejjednodušeji to jen jde. Nová řada HD kamer nesoucích označení „Dual Camera Xacti“ nabízí širokoúhlou 35mm čočku s 30x zoomem a minimální rozměry a Full HD snímání. pokračování…
Sanyo HD kamery Xacti VPC-SH1

Cílem je dostat HD do rukou všech natáčeníchtivých tatíků, maminek i nezbedných dítek. HD prostě musí být všude! Nové kamery Sanyo Xacti se začnou prodávat v černé a červené barvě už od letošního února.

Zajímavá je na handycamech podpora formátu iFrame. Ten si vymyslel Apple, aby bylo zacházení s natočeným videem co nejjednodušší – stříhání, editování, sdílení, přenášení, přehrávání. Pokud použijete novou Xacti společně s iMovie, máte vystaráno.

Sanyo využívá ve svých nových kamerách namísto klasického 2MPix senzoru 3,5 Mpix. Může tedy nabídnout jak širokoúhlé záběry, tak i kvalitní zoom. Samozřejmostí je podpora formátu H.264. Jo a kdyby si náhodou někdo potřeboval zapamatovat další nesmyslnou zkratku, tak označení nové kamery je „VPC-SH1“.