08
Úno

Sky testuje první televizní 3D kanál

Britská televizní stanice Sky se zase jednou zapsala do historie. To když před pár týdny ve Velké Británii vysílala první sportovní televizní přenos ve 3D. Šlo o fotbalové utkání Premier League mezi kluby Arsenal a Manchaster United. pokračování…
3D televize - Sky - Labutí jezero

3D televizi se mohli diváci užít celkově v devíti vybraných hospodách po celé Británii, od Londýna, Manchasteru, přes Cardiff a Edinburgh až po Dublin. Od dubna letošního roku chce Sky vysílat svůj 3D kanál Sky 3D do stovek hospod na Ostrovech, které se rozhodnou investovat do patřičného zařízení.

Živé 3D zápasy Premier League tak budou mít fanoušky k dispozici každý týden. Koncem roku, společně s tím, jak se 3D HDTV postupně začnou objevovat také v domácnostech, chce televize udělat ze Sky 3D součást předplatitelského balíčku Sky+HD.

Kromě sportu se tak diváci mohou těšit i na 3D filmy, dokumenty, zábavu a další typy pořadů. Sky 3D bude pracovat se všemi set-top-boxy Sky+HD. Všechny nové televize od Sony, Samsung, LG a Panasonic, které se letos začnou prodávat v Británii, navíc budou mít podporu 3D.

LCD televize výhodně koupíte v obchodě Mall.cz