20
Zář

tizi -televize pro váš iPad a iPhone

Společnost Belkin uzavřela strategické partnerství se společností equinux. V první fázi spolupráce budou usilovat o rozšíření tržního podílu mobilního televizního přístupového bodu tizi, který umožňuje přijímat volné televizní kanály digitálního pozemního vysílání (DVB-T) na zařízeních jako je , a další.

tizi - televize pro iPhone a iPad

tizi - televize pro iPhone a iPad

Belkin podle této partnerské dohody začne tizi distribuovat pod svou značkou po celém světě od srpna 2011. Společnost equinux, která tizi navrhla pro mobilní použití se zařízením a , tímto televizním řešením opět potvrzuje své inovační prvenství.

tizi přenáší digitální televizní signál (DVB-T) v nejvyšší možné kvalitě do zařízení , , a prostřednictvím integrovaného přístupového bodu WiFi. Dále umožňuje zaznamenávat video v zařízení s operačním systémem bez jakékoli ztráty kvality. Uživatelé tak mohou sledovat oblíbené pořady a fotbalové zápasy bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Mohou se vydat třeba na túru nebo do zahradní restaurace.

„tizi ideálně doplňuje naše portfolio vysoce kvalitních a inovativních příslušenství pro iPad a iPhone,” prohlásil Libor Tošovský, Country manager Belkin pro Českou republiku. „Televizní přístupový bod rozšiřuje naši nabídku mobilních řešení a umožňuje zákazníkům využívat zařízení na libovolném místě, nejen v domácím prostředí. A zásluhou intuitivního softwaru equinux je tento produkt vskutku jedinečný.“

Společnost equinux dále posílí své inovační prvenství a technologii tizi ještě vylepší. Díky inteligentní funkci vyhledávání kanálu na základě pozice GPS najde aplikace tizi.tv televizní kanál čtyřikrát rychleji, než je obvyklé u standardních postupů, a uloží seznam kanálů pro více míst přímo v zařízení tizi.

Podporuje „retina“ displej telefonu , který disponuje vysokým rozlišením. Na telefonu iPhone a tabletu iPad zobrazí televizní obsah na výšku i na šířku. Poskytuje také přehled o celém televizním programu, včetně log jednotlivých kanálů a jejich připravovaných pořadech.

tizi je oceňovaný špičkový televizní přijímač pro iPad a iPhone. Zařízení tizi jako první původní mobilní televizní přístupový bod pro pozemní digitální vysílání v Evropě obdrželo celou řadu ocenění za intuitivní uživatelské pojetí a dosáhlo mimořádných úspěchů v obecných i odborných testech.

Zařízení Belkin tizi Mobile TV (F8Z890cw) bude dostupné od září. Doporučená koncová cena 3699 Kč.

Blu-ray přehrávače koupíte v obchodě Mall.cz